fbpx

Dla Firm

Dla Firm

Szkolenia i konferencje w nowoczesnej i funkcjonalnie wyposażonej sali

Sala konferencyjna

Nowocześnie i funkcjonalnie wyposażona Sala Konferencyjna zapewni komfort prowadzenia profesjonalnych szkoleń przez najbardziej wymagających trenerów i wykładowców (automatycznie opuszczany ekran z projektorem, tablice flipchart, wskaźnik, nagłośnienie, WiFi).

Strefa Wellness

Ekskluzywna Strefa Wellness z basenem i jaccuzzi pozwoli odpocząć i zrelaksować się uczestnikom oraz słuchaczom prowadzonych u nas konferencji , a także pracownikom  i zarządom firm przed kolejnymi wyzwaniami.

Sala Bankietowa

Sala Bankietowa z przepięknym widokiem na Zatokę Pucką i Półwysep Helski będzie wspaniałą przestrzenią do organizacji firmowych bankietów.

Otoczenie Przystani

Malownicze oraz urozmaicone otoczenie Przystani zachęci do aktywnego spędzania czasu poza szkoleniami (sporty wodne, rowery górskie, trekking, paralotniarstwo).

PRZYSTAŃ W BIZNESIE

Przystań Mechelinki – Marina del Mar jest idealnym miejscem do zorganizowania spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, wyjazdów integracyjnych oraz bankietów firmowych.
  • Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy pełny zakres usług związanych z organizacją i przeprowadzaniem spotkań biznesowych.
  • Zapewniamy niezbędny sprzęt multimedialny oraz pełną obsługę gastronomiczną.
  • Nie boimy się żadnych projektów biznesowych, z przyjemnością podejmiemy się organizacji eventów dla najbardziej wymagających klientów.
  • Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nasza Przystań została stworzona dla ludzi poszukujących piękna umysłu, duszy i ciała oraz dążących do poszerzania swoich horyzontów w różnych sferach życia (architekci, lekarze, naukowcy, artyści, oficerowie, specjaliści wolnych zawodów, menadżerowie firm, przedstawiciele światowych organizacji).
  • Prowadzimy też coaching sportowy. Nasza sala konferencyjna została zaprojektowana w taki sposób, żeby prowadzić w niej treningi cross-fit oraz zajęcia sportowe różnych dyscyplin. W jednej chwili przeobraża się w prawdziwą salę fitness wyposażoną w ultra zaawansowany technicznie i funkcjonalnie kompleks sportowy.

 

ZAPRASZAMY do zorganizowania szkoleń i konferencji.

Przystań Mechelinki – Marina del Mar.

 

W celu założenia rezerwacji prosimy o wypełnienie formularza

^ Obiekt Przystań Mechelinki – Marina Del Mar dysponuje 7 pokojami z maksymalnym obłożeniem 2 os. dorosłe/pokój